2017

Wednesday, 4th January, 2017

Sean Maddocks (ENG) beat Joseph Cromby (ENG) 3-2
(72-1, 42-55, 64(45)-54, 41-82, 58-54)


Isaac Borg (MAL) beat Jamie Wilson (ENG) 3-1
(63(48)-29, 32-66, 50-31, 68-53)


Sybren Sokolowski (BEL) beat Matthias Debono (MAL) 3-0

(68-25, 71-10, 70(45)-40)


Andrej Nasibov (SWE) beat Halim Hussain (ENG) 3-2
(42-51, 65(46)-11, 16-82, 62-50, 58-29)


Isaac Borg (MAL) beat Kaif Shazad (ENG) 3-1
(42-68, 80(75)-13, 50-39, 58-55)


Ryley Archer (ENG) beat Matthias Debono (MAL) 3-0
(47-22, 59-16, 46-30)



Thursday, 5th January, 2017

Harry Gosney (ENG) beat Jamie Wilson (ENG) 3-0
(71(55)-16, 68-21, 61-27)


Andrej Nasibov (SWE) beat Isaac Borg (MAL) 3-1
(61(43)-25, 65-37, 31-70, 59-49)


Joseph Cromby (ENG) beat Ryley Archer (ENG) 3-1
(55-31, 40-51, 57-3, 72-56)


Sybren Sokolowski (BEL) beat Westley Cooper (ENG) 3-0
(59-12, 60-51, 82-36)


Halim Hussain (ENG) beat Kaif Shazad (ENG) 3-1

(25-73, 53-22, 51-12, 69-36)


Sean Maddocks (ENG) beat Matthias Debono (MAL) 3-0
(62-11, 68-28, 68-9)

Friday, 6th January, 2017

Westley Cooper (ENG) beat Matthias Debono (MAL) 3-0
(66-26, 75-27, 59-26)

Andrej Nasibov (SWE) beat Jamie Wilson (ENG) 3-0
(50-19, 64-34, 50-12)


Sean Maddocks (ENG) beat Ryley Archer (ENG) 3-1
(46-36, 52-53, 59-10, 52-32)


Harry Gosney (ENG) beat Isaac Borg (MAL) 3-1
(48(40)-68, 52-20, 69-28, 73-45)


Kaif Shazad (ENG) beat Andrej Nasibov (SWE) 3-2
(51-54, 50-49, 25-64, 76-5, 49-41)

Joseph Cromby (ENG) beat Westley Cooper (ENG) 3-0
(55-41, 56-15, 60-43)

Saturday, 7th January, 2017

Sybren Sokolowski (BEL) beat Sean Maddocks (ENG) 3-2
(80-40, 16-56, 58-20, 4-57, 66-43)


Harry Gosney (ENG) beat Andrej Nasibov (SWE) 3-1
(66-28, 43-52, 69-52, 64-18)

Joseph Cromby (ENG) beat Matthias Debono (MAL) 3-1
(27-63, 60-27, 58-9, 66-14)

Jamie Wilson (ENG) beat Kaif Shazad (ENG) 3-0
(63-23, 52-35, 74-5)


Sybren Sokolowski (BEL) beat Ryley Archer (ENG) 3-0

(64-12, 77-35, 60-17)


Halim Hussain (ENG) beat Harry Gosney (ENG) 3-2
(65-11, 6-72, 51-47, 46-60, 79-34)

Sunday, 8th January, 2017

Sean Maddocks (ENG) beat Westley Cooper (ENG) 3-0
(66-9, 60-36, 72-25)


Harry Gosney (ENG) beat Kaif Shazad (ENG) 3-2

(20-69, 43-77, 60-57, 46-36, 57(42)-18)


Halim Hussain (ENG) beat Isaac Borg (MAL) 3-2
(68(49)-35, 0-80(58), 16-77, 64-46, 56-41)


Sybren Sokolowski (BEL) beat Joseph Cromby (ENG) 3-2

(9-47, 56-33, 51-60, 69(40)-17, 64(46)-14)


Halim Hussain (ENG) beat Jamie Wilson (ENG) 3-1

(65-29, 62-61, 32-67, 67-36)


Westley Cooper (ENG) beat Ryley Archer (ENG) 3-0

(53-30, 46-16, 77-58)

Monday 9th January, 2017

QUARTER FINALS

Sybren Sokolowski (BEL) beat Isaac Borg (MAL) 4-1

(67-0, 14-56, 54-25, 61-3, 73-37)


Halim Hussain (ENG) beat Joseph Cromby (ENG) 4-0

(55-17, 57-1, 71-0, 62-39)


Sean Maddocks (ENG) beat Andrej Nasibov (SWE) 4-1

(63-21, 65(40)-58, 9-63, 60-15, 69(69)-48)


Harry Gosney (ENG) beat Westley Cooper (ENG) 4-2

(24-67, 49-59, 56-10, 71-31, 49-42, 75(46)-10)


PLATE SEMI-FINALS

Kaif Shazad (ENG) beat Ryley Archer (ENG) 2-1

(28-53, 77-31, 69-13)


Jamie Wilson (ENG) beat Matthias Debono (MAL) 2-0

(68-9, 60-20)

Tuesday 10th January, 2017

SEMI FINALS

Halim Hussain (ENG) beat Sybren Sokolowski (BEL) 4-2

(64-42, 14-68(42), 60-36, 41-52, 73-48, 57-21)


Sean Maddocks (ENG) beat Harry Gosney (ENG) 4-2

(61-35, 73-21, 16-56, 62-11, 30-67, 66-37)


PLATE FINAL

Kaif Shazad (ENG) beat Jamie Wilson (ENG) 2-1

(6-57, 58-10, 54-17)

MAIN FINAL
Sean Maddocks (ENG) beat Halim Hussain (ENG) 5-2
(79-25, 59-66, 20-56, 80-39, 82-21, 63-56, 87(52)-24)


2016 - 3rd-10th January

Sunday 3rd January, 2016

Hamim Hussain (ENG) beat Halim Hussain (ENG) 3-0
(62-10, 65-40, 57-33)

 

Andrej Nasibov (SWE) beat Manasawin Phetmalaikul (THAI) 3-1

(55-64, 64-8, 83-21, 73-15)

 

Wesley Pelgrims (BEL) beat Jonny Mutch (ENG) 3-0

(59-46, 68-28, 73-34)

 

Kobe Vanoppen (BEL) beat Ben Murphy (ENG) 3-0

(79(53)-15, 61-37, 66-42)


Monday 4th January, 2016
Martijn Kelchtermans (BEL) beat Maximillian Schindler (GER) 3-2
(35-57, 59-25, 13-53, 48-23, 57-16)

 

Mark Lloyd (ENG) beat Anton Woywood (GER) 3-0

(72-10, 83(83)-1, 71-6)

Taylor Fish (ENG) beat Noah Kodri (GER) 3-0

(59-26, 70-15, 71-22)

Wesley Pelgrims (BEL) beat Jan Joachim (GER) 3-1

(86-56, 56(42)-12, 50-65, 68-43)

 

Reggie Edwards (ENG) beat Isaac Borg (MAL) 3-0

(65-19, 73-35, 71-21)


Tuesday 5th January, 2016

Mark Lloyd (ENG) beat Reggie Edwards (ENG) 3-2

(72-57(57), 58-39, 45-73, 24-57, 111(61)-13)

 

Halim Hussain (ENG) beat Martijn Kelchtermans (BEL) 3-0

(53-52, 65-16, 65-44)

 

Jonny Mutch (ENG) beat Andrej Nasibov (SWE) 3-0

(66-18, 57-42, 70-17)

 

Hamim Hussain (ENG) beat Maximillian Schindler (GER) 3-0

(84(45)-25, 77(41)-19, 47-4)

 

Manasawin Phetmalaikul (THAI) beat Jan Joachim (GER)  3-1

(57-64, 59-45, 68-42, 60-8)

Wednesday 6th January, 2016

Manasawin Phetmalaikul (THAI) beat Wesley Pelgrims (BEL) 3-1

(55-28, 61-9, 40-56, 58-14)

 

Taylor Fish (ENG) beat Kobe Vanoppen (BEL) 3-2

(49-57, 120(92)-8, 47-13, 23-65(55), 63-20)

 

Noah Kodri (GER) beat Ben Murphy (ENG) 3-2

(53-44, 85-0, 13-55, 42-51, 81(48)-28)

 

Jan Joachim (GER) beat Jonny Mutch (ENG) 3-1

(60-19, 57-67, 78-40, 85-30)

 

Isaac Borg (MAL) beat Anton Woywood (GER) 3-0

(69-37, 45-19, 61-5)

Thursday 7th January, 2016

Mark Lloyd (ENG) beat Isaac Borg (MAL) 3-1

(44-57, 64-57, 71-15, 56-29)

 

Hamim Hussain (ENG) beat Martijn Kelchtermans (BEL) 3-0

(64-22, 58-6, 51-22)

 

Wesley Pelgrims (BEL) beat Andrej Nasibov (SWE) 3-2

(49-60, 70-56, 52-54, 62-34, 71(54)-48)

 

Halim Hussain (ENG) beat Maximillian Schindler (GER) 3-0

(51-47, 79(44)-34, 41-19)

 

Reggie Edwards (ENG) beat Anton Woywood (GER) 3-0

(83(42)-4, 75-35, 73(60)-1)

Friday 8th January, 2016

Manasawin Phetmalaikul (THAI) beat Jonny Mutch (ENG) 3-0

(57-52, 61-11, 67-43)

 

Taylor Fish (ENG) beat Ben Murphy (ENG) 3-2

(58-49, 10-48, 74(55)-2, 68(54)-75, 78(72)-1)

 

Kobe Vanoppen (BEL) beat Noah Kodri (GER) 3-2

(37-68, 80-30, 48-73, 52-11, 80(46)-37)

 

Jan Joachim (GER) beat Andrej Nasibov (SWE) 3-2

(54-51, 57-69, 65-26, 25-48, 62-13)


Saturday 9th January, 2016

QUARTER FINALS

Reggie Edwards (ENG) beat Taylor Fish (ENG) 4-3

(15-62(41), 59-38, 65-14, 82(48)-45(41), 12-68, 19-76, 107(66,44)-0)

 

Halim Hussain (ENG) beat Manasawin Phetmalaikul (THAI) 4-1

(68-62, 15-83(48), 85-78, 62-32, 64-41)

 

Hamim Hussain (ENG) beat Wesley Pelgrims (BEL) 4-3

(45-49, 72-37, 33-61, 7-77(44), 90(56)-14, 68-44, 69-34)

 

Mark Lloyd (ENG) beat Kobe Vanoppen (BEL) 4-1

(86-6, 85-8, 61(40)-20, 39-49, 70-58)

Sunday 10th January, 2016

SEMI FINALS

Mark Lloyd (ENG) beat Halim Hussain (ENG) 4-0

(117(60,41)-20, 83-50, 88(43)-28, 63-59)

 

Hamim Hussain (ENG) beat Reggie Edwards (ENG) 4-3

(23-62, 39-67, 68-39, 46-27, 53-64, 107(58,45)-6, 67-35)

 

THE FINAL

Mark Lloyd (ENG) beat Hamim Hussain (ENG) 5-2

(60(55)-12, 78-55(55), 74-58, 38-86, 33-57, 87-60, 52-27)


2015 - 3rd-10th January:

Group A
Lewis Gillen (Eng) beat Halim Hussain (Eng) 3-1
Isaac Borg (Mal) beat Dimitrios Kouklous (Bel) 3-2
Gillen beat Fergal Quinn (Ire) 3-1
Quinn beat Borg 3-2
Kouklous beat Hussain 3-2
Gillen beat Borg 3-1
Quinn beat Hussain 3-1
Hussain beat Borg 3-0
Gillen beat Kouklous 3-2
Quinn beat Kouklous 3-0

Group B
Ben Murphy (Eng) beat Wesley Pelgrims (Bel) 3-1
Kieran Briggs (Eng) beat Michiel Kelchtermans (Bel) 3-2
Murphy beat Briggs 3-2
Pelgrims beat Kelchtermans 3-0
Pelgrims beat Briggs 3-2
Murphy beat Kelchtermans 3-1

Group C
Hamim Hussain (Eng) beat James Pearson (Eng) 3-1
Brecht Cox (Bel) beat Andrej Nasibov (Swe) 3-1
Pearson beat Cox 3-0
Hussain beat Nasibov 3-0
Hussain beat Cox 3-1
Pearson beat Nasibov 3-1

Group D
Oliver Mulcahy (Eng) beat Kobe Vanoppen (Bel) 3-2
Manasawin Phetmalaikul (Thai) beat George Kennedy (Eng) 3-2
Mulcahy beat Kennedy 3-1
Phetmalaikul beat Vanoppen 3-2
Vanoppen beat Kennedy 3-1
Mulcahy beat Phetmalaikul 3-2

Quarter Finals
Pelgrims beat Gillen 4-3
Murphy beat Quinn 4-1
Hamim Hussain beat Phetmalaikul 4-1
Pearson beat Mulcahy 4-3

Semi-Finals
Hussain beat Murphy 4-0
Pelgrims beat Pearson 4-0

FINAL
Wesley Pelgrims beat Hamim Hussain 5-4

2014 - 17th-23rd November:

Group 1
Ryan Pisani (Malta) Beat Dimtrious Kouklos (Belgium) 3-1
Wesley Pilgrims (Belgium) Beat Harry Green (England) 3-0
Pisani Beat Pelgrims 3-0
Saku Veikkonen (Finland) Beat Green 3-0
Veikonnen Beat Kouklos 3-0
Pisani Beat Green 3-2
Pisani Beat Veikonnen 3-2
Pelgrims Beat Kouklos 3-0
Green Beat Kouklos 3-0
Veikonnen Beat Pilgrims 3-0

Group 1
Brian Cini (Malta) Beat Shahar Davidovitch (Isreal) 3-0
Ryan Hughes (Northern Ireland) Beat Davidovitch 3-0
Nathan Walton (England) Beat Andrej Nasibov (Sweden) 3-1
Cini Beat Brecht Cox (Belgium) 3-0
Cox Beat Davidovitch 3-0
Walton Beat Hughes 3-2
Cini Beat Nasibov 3-0
Hughes Beat Cox 3-0
Walton Beat Davidovitch 3-1
Nasibov Beat Cox 3-1
Cox Beat Walton 3-1
Hughes Beat Nasibov 3-1
Nasibov Beat Davidovitch 3-0
Cini Beat Walton 3-0

Pre Semi-Finals
Wesley Pelgrims Beat Ryan Hughes 4-3
Saku Veikonnen Beat Nathan Walton 4-0

Semi-Finals
Ryan Pisani Beat Wesley Pelgrims 4-2
Brian Cini Beat Saku Veikonnen 4-0

Final
Brian Cini Beat Ryan Pisani 5-1

2013 - 5th-13th January:

Pre Quarter Finals:
Jan Corten (Belgium) Beat Quinten Vermousen (Belgium) 4-0
Josh Baddeley (England) Beat Chris Peplow (Malta) 4-1
Belan Sherif (Sweden) Beat Benjamin McCabe (Sweden) 4-2
Owais Ali (England) Beat Kobe Vanoppen (Belgium) 4-0

Quarter Finals:
Owais Ali (England) Beat Peter Devlin (England) 4-0
Brian Cini (Malta) Beat Belan Sherif (Sweden) 4-2
Nico Elton (England) Beat Josh Baddeley (England) 4-1
Louis Heathcote (England) Beat Jan Corten (Belgium) 4-0

Semi-Finals:
Elton Beat Ali 4-3
Cini Beat Heathcote 4-3

Final:
Brian Cini Beat Nico Elton 5-1

2012 - 4th-11th January:
Group 1
Kamil Zubrzyki (Poland) Beat Leon Caruana (Malta) 3-0
Jeff Jacobs (Belgium) Beat Caruana 3-1
Darryl Hill (Isle Of Man) Beat Caruana 3-0
Hill Beat Jacobs 3-1
Zubrzyki Beat Jacobs 3-0
Hill Beat Zubrzyki 3-1

Group 2
Chris Peplow (Malta) Beat Wan Sin Man (Hong Kong) 3-2
Belan Sherif (Sweden) Beat Kobe Vanoppen (Belgium) 3-1
Peplow Beat Sherif 3-2
Wan Sin Man Beat Vanoppen 3-0
Peplow Beat Vanoppen 3-0
Wan Sin Man Beat Sherif 3-2

Group 3
Joseph McLaren (Scotland) Beat Ryan Pisani (Malta) 3-0
Markus Pfistermuller (Austria) Beat Shawn Deguara (Malta) 3-0
McLaren Beat Deguara 3-0
Pisani Beat Pfistermuller 3-2
McLaren Beat Pfistermuller 3-1
Pisani Beat Deguara 3-0

Group 4
Mateusz Baranowski (Poland) Beat John Morrell (England) 3-1
Simon Lindblom (Sweden) Beat Mathew Zammit(Malta) 3-0
Zammit Beat Morrell 3-0
Baranowski Beat Lindblom 3-1
Lindblom Beat Morrell 3-0
Baranowski Beat Zammit 3-0

Group 5
Olli Pekka Virho (Finland) Beat Brandon Sargeant (England) 3-2
Michael Hullsboch (Belgium) Beat Benjamin Schembri (Malta) 3-0
Sargeant Beat Hullsboch 3-0
Pekka Virho Beat Schembri 3-0
Sargeant Beat Schembri 3-0
Pekka Virho Beat Hullsboch  3-0

Group 6
Brian Cini (Malta) Benjamin McCabe (Sweden) 3-0
Leong Man Hoi (Hong Kong) Beat Dan Parkinson (England) 3-0
Cini Beat Parkinson 3-1
McCabe Beat Man Hoi 3-1
McCabe Beat Parkinson 3-0
Cini Beat Man Hoi 3-1

Pre Quarter Finals:
Mateusz Baranowski Beat Ryan Pisani
Benjamin McCabe Beat Chris Peplow
Brandon Sargeant Beat Wan Sin man
Kamil Zubryzcki Beat Simon Lindblom

Quarter Finals:
Mateusz Baranowski Beat Olli Pekka Virho 4-1
Brian Cini Beat Benjamin Mccabe 4-0
Jospeph McLaren Beat Brandon Sargeant 4-1
Darryl Hill Beat Kamil Zubryzcki 4-1

Semi-Finals:
Mateusz Baranowski Beat Darryl Hill 4-3
Jospeph McLaren Beat Brian Cini 4-3

3rd Place Play Off:
Darryl Hill Beat Brian Cini 3-1

Final:
Mateusz Baranowski Beat Jospeph McLaren 5-2

2011 - 5th-12th January:
Group A
Olli- Pekka Virho (Finland) Beat Glenn Dossche (Belgium) 3-1
Ryan Pisani (Malta) James Paul (England) 3-0
Virho Beat Pisani 3-1
Virho Beat Paul 3-0
Dossche Beat Pisani 3-2
Dossche Beat Paul 3-1

Group B
Ruberg Shachar (Israel) Beat Andrew Doherty (Ireland) 3-1
Chris Peplow (Malta) Beat Dylan Cassar (Malta) 3-1
Shachar Beat Peplow 3-1
Doherty Beat Cassar 3-0
Peplow Beat Doherty 3-2
Shachar Beat Casar 3-0

Group C
Rhys Clark (Scotland) Beat Ross Doyle (Ireland) 3-2
Liam Clark (England Beat Luke Borg (Malta) 3-2
R .Clark Beat Borg 3-1
L. Clark Beat Doyle 3-0
Borg Beat Doyle 3-0
L. Clark Beat R. Clark 3-0

Group D
Ross Muir (Scotland) Beat Zak Barton (England) 3-1
Mathew Zammit (Malta) Beat Dylan Scully (Ireland) 3-2
Muir Beat Zammit 3-0
Barton Beat Scully 3-0
Muir Beat Scully 3-0
Barton Beat Zammit 3-0

Quarter Finals:
Zak Barton Beat Olli-Pekka Virho 4-0
Rhys Clark Beat Ruberg Shachar 4-2
Liam Clark Beat Chris Peplow 4-3
Ross Muir Beat Glen Dossche 4-0

Semi-Finals:
Barton Beat R.Clark 4-2
Muir Beat L.Clark 4-2

3rd Place:
R.Clark Beat L.Clark

Final:
Barton Beat Muir 5-1

2010 - 3rd-10th January:
Group A
Zak Barton (England) Beat Benjamin McCabe (Sweden) 3-1
Michael Leslie (Scotland) Beat Kenny Seynaeve (Belgium) 3-1
Mateusz Piorkowski (Austria) Beat Seynaeve 3-0
Leslie Beat Barton 3-1
McCabe Beat Piorowski 3-1
Barton Beat Seynaeve 3-1
Leslie Beat McCabe 3-1
McCabe Beat Seynaeve 3-2
Barton Beat Piorowski 3-1
Leslie Beat Piorowski 3-2

Group B
Declan Brennan (N. Ireland) Beat Ryan Cronin (Ireland) 3-1
Oliver Brown (England) Beat Alexis Callewaert (France) 3-1
Brennan Beat Leo Sjorgen (Sweden) 3-0
Cronin Beat Brown 3-1
Brennan Beat Callewaert 3-0
Cronin Beat Sjorgen 3-0
Brennan Beat Brown 3-1
Brown Beat Sjorgen 3-1
Callewaert Beat Sjorgen 3-0
Cronin Beat Callewaert 3-0

Group C
Sam Harvey (England) Beat Andrew Gray (Ireland) 3-1
Harvey Beat Simon Lindblom (Sweden) 3-0
Harvey Beat Wayne Pace (Malta) 3-1
Harvey Beat Glenn Dossche (Belgium) 3-1
Gray Beat Lindblom 3-0
Gray Beat Pace 3-1
Gray Beat Dossche 3-2
Pace Beat Lindblom 3-2
Pace Beat Dossche 3-0
Lindblom Beat Dossche 3-2

Group D
Ruberg Shachar (Israel) Beat Scott Donaldson (Scotland) 3-2
Shachar Beat Keith Kinnersley (England) 3-0
Shachar Beat Anton Andersson (Sweden) 3-0
Donaldson Beat Kinnersley 3-1
Donaldson Beat Andersson 3-1
Donaldson Beat Chris Peplow (Malta) 3-0
Kinnersley Beat Andersson 3-2
Kinnersley Beat Peplow 3-1
Peplow Beat Andersson 3-1
Peplow Beat Shachar 3-2

Quarter Finals:
Scott Donaldson Beat Michael Leslie 4-1
Zak Barton Beat Ruberg Shachar 4-3
Declan Brennan Beat Andrew Gray 4-3
Sam Harvey Beat Ryan Cronin 4-3

Semi-Finals:
Harvey Beat Donaldson 4-1
Brennan Beat Barton 4-0

3rd Place:
Donaldson Beat Barton 3-2

Final:
Brennan Beat Harvey 5-4

2009 - 13th-18th January:

Semi-Finals
Jake Nicholson (England) Beat Thurston Grixti (Malta) 4-0
Luca Brecel (Belgium) Beat Nicky Godeyne (Belgium) 4-2

3rd Place
Grixti Beat Godeyne 3-1

Final
Nicholson Beat Brecel

2008 - 10th-13th January:
Group A
Luca Brecel (Belgium) Beat Lior Pinhas (Israel) 3-1
Brecel Beat Bairaq Salman (Sweden) 3-1
Brecel Beat Maximilian Thurr (Austria) 3-1
Brecel Beat Wayne Pace (Malta) 3-2
Pinhas Beat Salman 3-0
Pinhas Beat Thurr 3-1
Salman Beat Pace 3-1
Salman Beat Thurr 3-0
Thurr Beat Pace 3-0
Pace Beat Pinhas 3-2

Group B
Ryan Clark (England) Beat Angelo Eyckmans (Belgium) 3-2
Clark Beat Shaun Sultana (Malta) 3-2
Clark Beat Alexander Gauss (Austria) 3-1
Clark Beat Anders Czarnechi (Sweden) 3-0
Eyckmans Beat Sultana 3-2
Eyckmans Beat Gauss 3-1
Eyckmans Beat Czarnechi 3-0
Sultana Beat Czarnechi 3-1
Gauss Beat Sultana 3-2
Czarnechi Beat Gauss 3-1

Semi Finals:
Luca Brecel Beat Angelo Eyckmans 4-0
Ryan Clark Beat Lior Pinhas 4-3

3rd Place:
Pinhas Beat Eyckmans 3-2

Final:
Clark Beat Brecel 3-2

2007 - 20th-22nd April: (U16'S)
Group 1
Luca Brecel (Belgium) Beat Darren Cook (England)
Brecel Beat Alexander Gauss (Austria)
Brecel Beat Bogdan Cosmaciuc (Romania)
Cook Beat Gauss
Cook Beat Cosmaciuc
Gauss Beat Cosmaciuc

Group 2
Nicky Godeyne (Belgium) Beat Thurston Grixti (Malta)
Godeyne Beat Alexander Westholm (Sweden)
Godeyne Beat Maximilian Thurr (Austria)
Grixti Beat Westholm
Grixti Beat Thurr
Westholm Beat Thurr

Semi Finals:
Luca Brecel Beat Thurston Grixti 4-0
Darren Cook Beat Nicky Godeyne 4-2

3rd Place:
Grixti Beat Godeyne 3-1

Final:
Brecel Beat Cook 5-3